Ota yhteyttä

Haluatko pyytää tarjousta, kysyä lisätietoja tai antaa palautetta?
Yhteydenottopyyntö

Ota yhteyttä

Myymälät

Suomen Visor Oy

Tehdas ja hallinto
Zatelliitintie 13
90440 Kempele

Kuluttajamyynti
Zatelliitintie 14
90440 Kempele

Ajo-ohjeet ›

info@visor.fi
010 281 3200

Asennusjärjestelyt: 010 281 3220

Avoinna ma-pe klo 9-17.
Muulloin sopimuksen mukaan.

Kuluttajamyynti

Sampo Rönkkö

Kuluttajamyynti Oulu

sampo.ronkko@visor.fi
040 748 6518

Suvi Viinamäki

Asiakaspalvelu Oulu

suvi.viinamaki@visor.fi
040 181 9331

Jenni Kalliokoski

Kuluttajamyynti Oulu

jenni.kalliokoski@visor.fi
040 593 5156

Jälleenmyynti

Mikko Partanen

Myyntipäällikkö

mikko.partanen@visor.fi
050 342 6114

Antti Pulkkinen

Aluepäällikkö

antti.pulkkinen@visor.fi
050 320 2518

Projektimyynti

Hannu Pitkänen

Projektimyynti Pohjois-Suomi

hannu.pitkanen@visor.fi
050 381 8910

Teollisuusmyynti

Pauli Pulkkinen

Teollisuusmyynti Suomi

pauli.pulkkinen@visor.fi
050 465 0910

Vienti

Chad Simonson

Vientipäällikkö

chad.simonson@visor.fi
045 116 2484

Stefan Wennberg

Myyntipäällikkö Skandinavia

stefan.wennberg@visor.fi
+46 70 261 81 98

Jesper Wennberg

Account Manager

jesper.wennberg@visor.fi
+46 70 092 83 81

Niclas Gustavsson

Aluepäällikkö

niclas.gustavsson@visor.fi
+46 73 363 11 62

Asennus

Mikko Kivirinta, Asennustyönjohto

Mikko Kivirinta

Asennustyönjohto

mikko.kivirinta@visor.fi
050 381 8912

Markkinointi

Aino Karjalainen

Markkinointivastaava

aino.karjalainen@visor.fi
+358 40 664 5992

Laskutus

Laskutusosoite

Laskutusosoite

Suomen Visor Oy

PL 84
45101 KOUVOLA

OVT-tunnus: 003708353150
Operaattori: Basware BAWCFI22

Etsitkö Visor Queen jälleenmyyjää?

Katso lähin jälleenmyyjä