Jälleenmyyjät

Visor Queen-kaihtimet ovat saatavana vain valtuutetuilta jälleenmyyjiltä. Katso lähin jälleenmyyjäsi valitsemalla kartasta oma alueesi.

myyntipisteet

Lappi

Rovaniemi

Pohjoisen Lasipalvelu Oy

joonas.tolli@pohjoisenlasipalvelu.com
044 977 4950

Pohjois-Suomi

Kajaani

TJ-Kaihdin Oy

Kettukalliontie 9
87100 Kajaani

myynti@tj-kaihdin.fi
044 300 5696

Kuusamo

Koillismaan Lasi Oy

info@koillismaanlasi.fi
020 7562350

Oulu

Suomen Visor Oy

Kuluttajamyynti: Zatelliitintie 14 / Tehdas ja hallinto: Zatelliitintie 13
90440 Kempele

info@visor.fi
010 281 3200

Asennusjärjestelyt: 010 281 3220

https://goo.gl/maps/SDYtkdkJu8S2

Avoinna ma-pe klo 9-17.
Muulloin sopimuksen mukaan.

Ylivieska, Kalajoki

ilkka.lehtela@queen.fi
0442409095

Länsi-Suomi

Forssa, Toijala, Urjala

Prt-Kaihdin

Kartanonkatu 14
30100 Forssa

myynti@prt-kaihdin.fi
0400 207 082

Jyväskylä, Jämsä

Sasu Savolainen

sasu.savolainen@queen.fi
0451716465

Kokkola

Kari Ervasti

kari.ervasti@queen.fi
0400976667

Pietarsaari

Lasihuolto Lund Oy

Jaakonkatu 11
68600 Pietarsaari

lasi-huolto@lund.fi
06 724 5077

Pirkanmaa, Satakunta

Toni Leino

toni.leino@queen.fi
045 178 1777

Rauma

Kaihdinliike Nyroos Oy

Monnankatu 14
26660 Rauma

jaakko@kaihdinliikenyroos.fi
044 059 3 543

Seinäjoki, Vaasa

Matti Salonen

matti.salonen@queen.fi
0400 937 484

Tampere

Jesse Viinikka

jesse.viinikka@queen.fi
0400 176708

Tampere

Jaakko Kallio

jaakko.kallio@queen.fi
050 321 1954

Vaasa

Kallion Kaihdin Oy

Vöyrinkatu 14
65100 Vaasa

jarmo.kallio@kallionkaihdin.fi
010 320 1880

Itä-Suomi

Iisalmi

Sk-Lasi Oy

Kivirannantie 18 a
74130 Iisalmi

asiakaspalvelu@sk-lasi.fi
017 812 155

sk-lasi.fi

Itä-Suomi

Lasimyynti Timo Tolvanen

tolvanen.timotk@gmail.com
044 988 2587

Joensuu

Karjalan Kaihdin Oy

Jukolankatu 19
80100 Joensuu

myynti@karjalankaihdin.fi
013 225 751

Kuopio, Varkaus, Iisalmi ja Joensuu

Koti-Ilme Ay

palvelu@koti-ilme.fi
044 505 0073

Savonlinna

Atte Nykänen

atte.nykanen@queen.fi
050 408 4511

Etelä-Suomi

Espoo

Katariina Taskinen

katariina.taskinen@queen.fi
0451234517

Espoo, Kauniainen, Kirkkonummi

Jarmo Poukkula

jarmo.poukkula@queen.fi
0406636815

Helsinki

Paulus Kokko

paulus.kokko@queen.fi
040 709 6075

Helsinki, Espoo ja Vantaa

Sina Salehi

sina.salehi@visorqueen.com
045 857 8870

Helsinki, Espoo ja Vantaa

Seppo Pulkkinen

Apajakuja 2 C 69
01600 Vantaa

pulkkinen.seppo@gmail.com
040 768 2899

Karkkila

Sisuste Siivonen Ky

Takkointie 9
03600 Karkkila

sisuste.siivonen@kolumbus.fi
09 225 7010

Kouvola

Kymen Kaihdin

Korjalankatu 20
45130 Kouvola

kymenkaihdin@jm-inno.fi
0108300760

Lahti, Riihimäki, Hämeenlinna

Safeta Oy, Turo Korkala

verhot@safeta.net
044 283 9339

Lohja

Lohjan Matto Siivonen Oy

Suurlohjankatu 17
08100 Lohja

019 331 073

Riihimäki

Kaihdin ja Kehys Oy

Keskuskatu 5
11100 Riihimäki

kaihdinjakehys@kolumbus.fi
019 730 766

Tuusula, Kerava, Järvenpää

Erno Turunen

erno.turunen@queen.fi
044 980 3046

Vantaa

Julia Vähäsalo

julia.vahasalo@queen.fi
040 567 5127

Ahvenanmaa

Mariehamn

Ålands Persienn

Uppgårdsvägen 20
22100 Mariehamn

aland.persienn@aland.net
018 19 450

Eikö löytynyt sopivaa jälleenmyyjää?

Pyydä tarjous