Ota yhteyttä

Haluatko pyytää tarjousta, kysyä lisätietoja tai antaa palautetta?
Yhteydenottopyyntö

Ota yhteyttä

Myymälät

Suomen Visor Oy

Tehdas ja hallinto
Zatelliitintie 13
90440 Kempele

Kuluttajamyynti
Zatelliitintie 14
90440 Kempele

Ajo-ohjeet ›

info@visor.fi
010 281 3200

Faksi: 010 281 3201
Asennusjärjestelyt: 010 281 3220

Avoinna ma-pe 9-17.
Muulloin sopimuksen mukaan.

Pohjoisen Lasipalvelu Oy

joonas.tolli@pohjoisenlasipalvelu.com
+358 44 977 4950

Rovaniemen myyntimme siirtyy 1.4.2017 alkaen jälleenmyyjällemme Pohjoisen Lasipalvelu Oy:lle.

Kuluttajamyynti

Sampo Rönkkö

Kuluttajamyynti Oulu

sampo.ronkko@visor.fi
040 748 6518

Perttu Juntunen

Kuluttajamyynti Oulu

perttu.juntunen@visor.fi
040 631 3229

Heikki Kälkäjä

Myyntipäällikkö, kuluttajamyynti

040 061 5110

Projektimyynti

Hannu Pitkänen

Projektimyynti Pohjois-Suomi

hannu.pitkanen@visor.fi
050 381 8910

Pauli Pulkkinen

Projektimyynti Etelä-Suomi

pauli.pulkkinen@visor.fi
050 465 0910

Jälleenmyynti

Mikko Partanen

Myyntipäällikkö

mikko.partanen@visor.fi
050 342 6114

Vienti

Chad Simonson

Vientipäällikkö

chad.simonson@visor.fi
045 116 2484

Stefan Wennberg

Myyntipäällikkö Skandinavia

stefan.wennberg@visor.fi
+46 70 261 81 98

Asennus

Mikko Kivirinta, Asennustyönjohto

Mikko Kivirinta

Asennustyönjohto

mikko.kivirinta@visor.fi
050 381 8912

Markkinointi

Aino Karjalainen

Markkinointivastaava

aino.karjalainen@visor.fi
+358 40 664 5992

Laskutus

Laskutusosoite

Laskutusosoite

Suomen Visor Oy

PL 84
45101 KOUVOLA

OVT-tunnus: 003708353150
Operaattori: Basware BAWCFI22

Etsitkö Visor Queen jälleenmyyjää?

Katso lähin jälleenmyyjä